Зустріч з Сорокою Ольгою Вікторівною

Зустріч з Сорокою Ольгою Вікторівною

26 вересня 2017 р. у Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка відбулася зустріч із кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Сорокою Ольгою Вікторівною. Усі ми нарікаємо на брак часу. Здавалося б, ну ще 2 години і було б усе гаразд. Але ж ні…

Напевне, Земля стала обертатися швидше. Лише вересень, а ми вже нарікаємо на втому. Чуючи це все від педагогів, адміністрація побачила потребу в поповненні своїх знань щодо вміння керувати своїм часом. На запити адміністрації відгукнулися викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка, зокрема Сорока Ольга Вікторівна.

Ольга Вікторівна вчила педагогів гімназії раціонально розподіляти свій час, правильно формулювати цілі, ставити мету. Необхідність часу є ведення діловими людьми щоденників. Новиною стало застосування різних кольорів при ведені щоденника, порада про те, що виконані справи не закреслюються, а відзначаються поміткою. Педагогічний колектив познайомився з правилом планування «60-20-20».

Адміністрація та педагогічний колектив закладу вдячні Сороці Ользі Вікторівні за змістовну зустріч. Сподіваємось, вона перша, але далеко не остання.