Міжнародний День толерантності

Міжнародний День толерантності

    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в гімназії з 13 по 17  листопада пройшов тиждень Толерантності. Впродовж тижня психологічною службою проводилася робота спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

     Учні 4-В класу провели бліц-опитування  «Чи живе в моїй гімназії толерантність?…». За результатами дослідження з’ясувалося, що 90% опитаних вважають, що в гімназії панує толерантне ставлення один до одного.  

         Психологічна служба «посадила» дерево Толерантності, на якому були зображені принципи толерантності, вислови відомих людей про потребу в повазі до різноманітних поглядів та ідей.  

   Учні 5-Б класу створили «Гірлянду толерантності». Гімназистам було запропоновано на різнокольорових листочках у формі чоловічків написати своє визначення або розуміння поняття Толерантності. 

   16 листопада відбулася загальношкільна акція «Поділись своєю добротою». Черговий клас, 5-Б, усім, хто зранку заходив до закладу дарували цукерки з  побажаннями продовжити «кроки доброти».