Колисав мою колиску вітер рідного Поділля

Колисав мою колиску вітер рідного Поділля

    День четвертий. Тематичний день "Колисав мою колиску вітер рідного Поділля" для четвертокласників. Ранкова зустріч відбулася на третьому поверсі гімназії. Розпочалася вона запальним українським танцем, а далі до присутніх звернувся Маленький Принц із планети Тернопільщина. Вздовж коридору висіли кульки з назвами всіх районів Тернопільської області. Кожен учасник ранкової зустрічі отримав буклет з інформацією про відомі місця Тернопільщини. На підвіконнях стояли розгортки з символами кожного регіону, короткою інформацією про кожен район.

    Цікаво підійшли до виконання завдання (написання інтерв’ю) гімназисти 4-А класу. Вони продумали запитання, самі знайшли відповіді на них, мандруючи гімназійними коридорами із своїми гаджетами  взяли інтерв’ю у своїх педагогів.

    Разом із героями казки-притчі Сент-Екзюпері мандрували учні 4-А класу на уроці зарубіжної літератури "Зорі Маленького принца на планеті Тернопільщина". Учні разом з учителем, Борщук Л.М. міркували над питанням громадянської відповідальності, вічними цінностями, презентували свої проекти про подорож Маленького принца на Тернопільщину.

    Зорі-істини, які подарував герой, діти розміщували на планеті з Тернопільською областю, аби освітлювати ними свою планету та зробити її такою ж досконалою, як у Маленького принца.

    Завтра завершення тематичного тижня. Яким воно буде? Сподіваюсь, що не менше цікавим, ніж початок.

 

ЗДзНВР О.П. Ензельт