Рейтинги Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка

Рейтинги Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя 
за підсумками

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

з базових навчальних дисциплін

у 2016-2017 н.р.

(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

відповідно до наказу управління освіти

Тернопільської міської ради № 87 від 21.02.2017 р.)

Місце

Назва закладу

К-сть

І місць

К-сть

 ІІ місць

К-сть

ІІІ місць

1

ТСШ № 3

14

23

21

2

ТУГ

14

22

18

3

ТСШ № 29

5

8

13

4

ТЗОШ № 19

4

8

6

5

ТЗОШ № 4

4

3

4

6

ТЗОШ № 26

3

6

7

7

ТТЛ

3

4

9

8

ТСШ № 5

3

3

13

9

ТНВК № 9

3

3

7

10

ТСШ № 7

2

5

6

11

ТСШ № 17

2

5

5

12

ТЗОШ № 16

2

4

10

13

ТЗОШ№ 24

2

4

7

14

ТНВК № 6

1

9

14

15

ТНВК № 15

1

7

2

16

ТКГ         

1

4

16

17

Школа-колегіум

1

2

5

18

ТЗОШ № 21

1

2

2

19

ТЗОШ № 22

1

1

7

20

ТЗОШ № 14

1

1

6

21

ТНВК № 2

1

-

5

22

ГГК

1

-

1

23

ТЗОШ № 13

-

4

6

24

ТЗОШ № 18

-

2

9

25

ТЗОШ № 23

-

2

8

26

ТЗОШ № 11

-

2

3

27

ТЗОШ № 10

-

1

7

28

ТЗОШ № 28

-

1

7

29

ТЗОШ № 27

-

1

3

30

ТЗОШ № 20

-

1

3

31

ТЗОШ № 8

-

1

-

32

ТЗОШ № 30

-

-

1

33

Обласна школа мистецтв

-

-

1

34

ТЗОШ № 25

-

-

1

 

 

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у
201
5-2016 н.р. 
(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 03.03.2016 р. № 72)

 

Назва закладу

І

ІІ

ІІІ

Місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3

з поглибленим вивченням іноземних мов

9

9

5

1

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка

9

8

3

2

Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

3

7

7

3

Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

2

6

2

4

Заліщицька державна гімназія

2

4

7

5

Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича

2

3

10

6

Теребовлянський навчально-виховний комплекс

2

3

5

7

Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2

2

3

3

8

Бучацький ліцей

2

1

3

9

Тернопільський технічний ліцей

1

5

8

10

Шумський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад

І-ІІІ ст. – гімназія»

1

4

8

11

Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

1

4

2

12

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад

І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика»

1

3

5

13

Тернопільська спеціалізована школа № 29

з поглибленим вивченням іноземних мов

1

2

4

14

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26

1

2

3

15

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15»

1

2

1

16

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17

з поглибленим вивченням іноземних мов

1

2

-

17

Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети

1

1

9

18

Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2

1

1

4

19

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Копичинці Гусятинського району

1

1

3

20

Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

1

1

2

21-22

НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея»

1

1

2

21-22

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16              ім. В. Левицького

1

1

1

23

Новоставська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

Бучацького району

1

1

-

24-25

Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

1

1

-

24-25

Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Підгаєцького району

1

-

3

26-27

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7

з поглибленим вивченням іноземних мов

1

-

3

26-27

Шумський ліцей

1

-

2

28-29

Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Лановецького району

1

-

2

28-29

Потуторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району

1

-

1

30

Зборівська державна українська гімназія ім. Р. Завадовича

1

-

-

31-37

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24

1

-

-

31-37

Козлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Козівського району

1

-

-

31-37

Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Осташівці

Зборівського району

1

-

-

31-37

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна

Зборівського району

1

-

-

31-37

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14

 ім. Б. Лепкого

1

-

-

31-37

Беньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Теребовлянського району

1

-

-

31-37

 

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад
 
з базових навчальних дисциплін у 2015-2016 н.р.(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 646 від 29.12.2015 р.)

 

Місце

Назва закладу

К-сть

І місць

К-сть

 ІІ місць

К-сть

ІІІ місць

1

ТСШ № 3

17

24

23

2

ТУГ

16

20

25

3

ТСШ № 29

8

9

12

4

ТТЛ

5

6

12

5

ТЗОШ № 26

5

6

11

6

ТЗОШ № 4

4

3

7

7

ТНВК № 15

4

-

9

8

ТСШ № 7

3

2

9

9

Школа-колегіум

2

4

5

10

ТСШ № 17

2

2

10

11

ТЗОШ № 19

1

7

10

12

ТСШ № 5

1

6

10

13

ТЗОШ № 14

1

5

6

14

ТКГ

1

3

10

14

ТЗОШ № 10

1

3

7

16

ТЗОШ № 24

1

3

5

17

ТЗОШ № 18

1

2

7

18

ТЗОШ № 22

1

1

10

19

ГГК

1

1

2

20

ТЗОШ № 27

1

1

1

21

ТЗОШ № 23

1

-

11

22

ТЗОШ № 16

-

7

18

23

ТНВК № 6

-

4

9

24

ТНВК № 9

-

3

9

25

ТЗОШ № 13

-

3

2

26

ТЗОШ № 28

-

2

7

27

ТЗОШ № 21

-

2

4

28

ТЗОШ № 8

-

2

3

29

ТНВК № 2

-

2

2

30

ТЗОШ № 20

-

-

6

31

ТЗОШ № 11

-

-

3

32

ТГК

-

-

1

 

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2014-2015 н.р.(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 717 від 29.12.2014 р.)

 

Місце

Назва закладу

К-сть

І місць

К-сть

ІІ місць

К-сть

ІІІ місць

1

ТУГ

20

19

16

2

ТСШ № 3

12

23

20

3

ТЗОШ № 16

4

5

11

4

ТСШ № 29

3

7

9

5

ТТЛ

3

5

12

6

ТНВК № 15

3

4

5

7

ТЗОШ № 26

2

4

4

8

ТСШ № 17

2

3

7

9

ТНВК № 13

2

2

2

10

ТСШ № 5

1

5

3

11

ТСШ № 7

1

2

5

12

ТЗОШ № 22

1

2

4

13-14

ТЗОШ № 18

1

1

4

13-14

ТЗОШ № 24

1

1

4

15

ТЗОШ № 8

1

1

2

16

ТЗОШ № 10

1

1

-

17

Школа-колегіум

1

-

7

18

ТНВК № 6

-

6

3

19

ТЗОШ № 4

-

5

6

20

ТКГ

-

3

9

21

ТЗОШ № 11

-

2

7

22

ТЗОШ № 19

-

2

4

23

ТЗОШ № 14

-

1

7

24

ТНВК № 9

-

1

4

25

ТЗОШ № 23

-

1

2

26

ТЗОШ № 21

-

1

1

27

Галицький коледж

-

1

-

28-29

ТЗОШ № 27

-

-

3

28-29

ТЗОШ № 28

-

-

3

30

ТЗОШ № 20

-

-

2

 

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2014-2015 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 18.02.2015 р. № 53, від 10.03.2015 р. № 79, від 02.04.2015 р. № 108)

Назва закладу

І

ІІ

ІІІ

Місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3

з поглибленим вивченням іноземних мов

9

5

6

1

Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка

8

8

5

2

Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

3

3

5

3

Кременецький ліцей імені Уласа Самчука

2

6

12

4

Тернопільський технічний ліцей

2

2

6

5

Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

2

2

3

6

Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

2

2

1

7-8

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4

2

2

1

7-8

Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивчення інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Гусятинського району

2

1

2

9

Заліщицька державна гімназія

1

4

5

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин

1

3

-

11

Підгаєцька гімназія

1

2

8

12

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика»

1

2

4

13-14

Бучацький ліцей

1

2

4

13-14

Борщівська загальноосвітня І-ІІІ ст. № 1

1

2

3

15

Кременецький НВК «Гімназія-загальноосвітня школа                          І ст.»

1

2

-

16

Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2

1

1

4

17

Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району

1

1

2

18-20

Старовишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Збаразького району

1

1

2

18-20

НВК «Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.                   № 2 – гімназія»

1

1

2

18-20

Тернопільська НВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука»

1

1

-

21-22

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1

1

-

21-22

Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3

1

-

5

23

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Хоростків Гусятинського району

1

-

4

24-25

Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

1

-

4

24-25

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Товсте Заліщицького району

1

-

2

26

Трибухівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бучацького району

1

-

-

27-30

Озерянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Борщівського району

1

-

-

27-30

Улашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Чортківського району

1

-

-

27-30

Козлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Козівського району

1

-

-

27-30

 

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2013-2014 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 14.02.2014 р. № 58)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 10 6 5 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 6 11 3 2
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 3 4 8 3
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 3 4 8 4
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з погибленим вивченням іноземних мов 3 2 - 5
Тернопільська НВК "Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука" 3 - 1 6
Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича 2 7 7 7
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 2 3 6 8
Тернопільський технічний ліцей 2 3 4 9
Бучацький ліцей 2 3 3 10
Козівська державна гімназія імені В.Герети 2 2 17 11
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 м.Зборів 2 2 3 12
Теребовлянський навчально-виховний комплекс 2 2 2 13
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 2 1 - 14
Бережанська загальнооосвітня школа І-ІІІ ст. №2 2 - 8 15
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Озерна Зборівського району 2 - 1 16
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№3 1 3 2 17
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 3 1 18
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 1 2 8 19
Шумський ліцей 1 2 3 20
НВК "Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - гімназія" 1 1 5 21
Більче-золотецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Борщівського району 1 1 3 22-23
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №26 1 1 3 22-23
Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Борщівського району 1 1 1 24
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 1 - 4 25
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 - 1 26-27
Потугорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району 1 - 1 26-27
Беньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Теребовлянського району 1 - - 28-34
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Осташівці Зборівського району 1 - - 28-34
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Чернихіван Зборівського району 1 - - 28-34
Ілачевська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Теребовлянського району 1 - - 28-34
Озерянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Борщівського району 1 - - 28-34
Скомороська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Бучацького району 1 - - 28-34
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 1 - - 28-34

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2013-2014 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 25 від 20.01.2014 р.)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТСШ № 3 19 18 17
2 ТУГ 15 23 20
3 ТЗОШ № 29 7 10 16
4 ТСШ № 17 5 1 3
5 ТЗОШ № 16 4 3 11
6 ТЗОШ № 19 4 3 10
7 ТСШ № 15 3 2 4
8 ТЗОШ № 18 3 1 8
9 ТЗОШ № 28 3 1 5
10 ТЗОШ № 4 2 10 7
11 ТСШ № 26 2 9 7
12 ТНВК ШК №6 2 6 10
13 ТНВК ШЛ № 13 2 5 8
14 ТСШ № 7 2 4 4
15 ТЗОШ № 22 2 1 7
16 ТСШ № 5 1 5 6
17 ТКГ 1 4 5
18 ТЗОШ № 20 1 3 5
19 ТТЛ 1 2 8
20 ТНВК № 9 1 1 7
21 ТЗОШ № 2 1 1 3
22 ТЗОШ № 14 1 - 3
23 ТЗОШ № 10 - 4 5
24 ТЗОШ № 27 - 4 3
25 ТНВК Ш-К - 3 6
26 ТЗОШ № 21 - 3 1
27-28 ТЗОШ № 8 - 2 4
27-28 ТЗОШ № 24 - 2 4
29 ГГК - 2 -
30-31 ТЗОШ № 11 - 1 4
30-31 ТЗОШ № 23 - 1 4
32-33 ТЗОШ № 25 - - 1
32-33 Галицький коледж - - 1

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2012-2013 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 22.02.2013 р. № 86)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 8 6 8 1
Кременецький ліцей ім. У. Самчука 8 1 4 2
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 6 9 8 3
Козівcька державна українська гімназія ім. В. Герети 2 7 7 4
НВК "Лановецька загальнооствітня школа І-ІІІ ст. №2 - гімназія" 2 3 8 5
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 2 3 5 6
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 2 3 3 7
Тернопільська НВК "школа-ліцей №6 ім Н.Яремчука" 2 2 - 8
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 1 1 9
Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Чортківського району 2 1 - 10-11
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 1 - 10-11
Підгаєцька гімназія 1 4 8 12
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 1 3 7 13
НВК "Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 - ліцей" 1 3 3 14
Підволочиська гімназія ім. І. Франка 1 2 6 15
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 1 2 3 16-17
Тернопільський технічний ліцей 1 2 3 16-17
Зборівська державна українська гімназія ім. Р. Завадовича 1 2 2 18
Більче-Золотецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 2 - 19
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 1 1 6 20
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 1 1 4 21
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 1 1 3 22
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 1 1 2 23-25
Борщівський НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №3 - гімназія імені Р. Андріяшика" 1 1 2 23-25
Бучацький ліцей 1 1 2 23-25
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 1 - 26-27
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 1 - 26-27
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка 1 - 9 28
Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Збаразького району 1 - 7 29-30
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборів 1 - 7 29-30
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» Тернопільського району 1 - 2 31
Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Збаразького району 1 - 1 32-35
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 - 1 32-35
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 1 - - 32-35
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28 1 - 1 32-35
Ліщанецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. Бучацького району 1 - - 36-38
Оленівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. –сад Монастириського району 1 - - 36-38
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 1 - - 36-38

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2012-2013 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 23 від 1.01.2013 р.)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТСШ № 3 19 19 17
2 ТУГ 15 14 16
3 ТЗОШ № 4 6 5 8
4 ТСШ № 29 5 12 15
5 ТЗОШ № 26 5 7 7
6 ТТЛ 4 5 11
7 ТСШ № 17 4 2 5
8 ТЗОШ № 23 3 6 10
9 ТНВК ШК № 6 3 6 7
10 ТЗОШ № 19 3 5 9
11 ТСШ № 7 3 4 6
12 ТСШ № 5 3 2 5
13 ТЗОШ № 22 3 1 8
14 ТЗОШ № 28 2 5 7
15 ТЗОШ № 10 2 2 6
16 ТЗОШ № 2 2 - -
17 ТЗОШ № 16 - 6 11
18 ТНВК ШЛ № 13 - 4 8
19 ТЗОШ № 18 - 3 10
20 ТЗОШ № 9 - 3 9
21 ТЗОШ № 15 - 3 8
22-23 ТЗОШ № 11 - 2 5
22-23 ТЗОШ № 27 - 2 5
24 ТЗОШ № 18 - 2 4
25 ТЗОШ № 24 - 2 3
26 ТЗОШ № 14 - 2 2
27 ТНВК ШК - 1 5
28 ТЗОШ № 20 - 1 4
29 ТКГ - 1 3
30 ТЗОШ № 8 - 1 2
31 ТЗОШ № 25 - - 3
32 ТЗОШ № 21 - - 1

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2011-2012 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 05.03.2012 р. № 115)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 9 11 4 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 5 3 2
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 5 1 3
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 2 4 1 4
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети 2 3 8 5
Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича 2 3 6 6
Тернопільський технічний ліцей 2 2 6 7
Шумський ліцей 2 2 3 8
Золотопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бучацького району 2 1 3 9
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 1 2 10
Білобожниуька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Чортківського району 2 1 - 11
Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 - 4 12
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 1 3 1 13
Підгаєцька гімназія 1 2 10 14
Монастирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 2 9 15
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 2 6 16
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 1 7 17
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 1 1 5 18
Підволочиська гімназія ім. І. Франка 1 1 3 19
Більче-Золотецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Борщівського району 1 1 2 20-21
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 1 1 2 20-21
Тернопільський НВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука» 1 1 - 22
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 - 6 23
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Хоростків Гусятинського району 1 - 5 24
Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Збаразького району 1 - 3 25-27
Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича 1 - 3 25-27
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 7 1 - 3 25-27
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 1 - 2 28-29
Чортківська загальноосвітня школа № 4 1 - 2 28-29
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 1 - 1 30
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільського району 1 - - 31-40
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 - - 31-40
Ланівецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. Борщівського району 1 - - 31-40
Синовецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. Лановецького району 1 - - 31-40
Тернопільська класична гімназія 1 - - 31-40
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 - - 31-40
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11 1 - - 31-40
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18 1 - - 31-40
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 19 1 - - 31-40
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 21 1 - - 31-40

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2011-2012 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 23 від 1.01.2013 р.)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТУГ 16 18 14
2 ТЗОШ № 29 13 7 16
3 ТСШ № 3 10 23 19
4 ТЗОШ № 26 4 3 8
5 ТЗОШ № 22 4 1 8
6 ТЗОШ № 4 3 7 6
7 ТНВК ШЛ № 6 3 4 8
8 ТСШ № 5 2 8 4
9 ТЗОШ № 18 2 4 3
10 ТЗОШ № 15 2 3 3
11 ТСШ № 7 2 2 7
12 ТТЛ 1 10 6
13 ТЗОШ № 16 1 8 12
14 ТСШ № 17 1 4 6
15 ТНВК ШЛ № 13 1 3 12
16 ТЗОШ № 23 1 3 6
17 ТЗОШ № 27 1 2 5
18 ТЗОШ № 11 1 2 1
19 ТЗОШ № 19 1 1 12
20-21 ТЗОШ № 24 1 1 5
20-21 ТЗОШ № 28 1 1 5
22 ГГК 1 - 3
23 ТЗОШ № 9 - 5 4
24 ТЗОШ № 10 - 4 6
25 ТНВК ШК - 4 3
26 ТКГ - 3 6
27 ТЗОШ № 21 - 2 1
28 ТЗОШ № 8 - 1 5
29 ТЗОШ № 25 - 1 -
30 ТЗОШ № 14 - - 9
31 ТЗОШ № 2 - - 4
32-33 ТЗОШ № 20 - - 1
32-33 ТЗОШ № 30 - - 1

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2010-2011 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 21.02.2011 р. № 109)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 9 5 3 1
Тернопільська спеціалізована школи І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов 6 3 2 2
Тернопільська спеціалізована школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 5 2 3
Тернопільський технічний ліцей 3 - 3 4
НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 - гімназія" м. Хоростків Гусятинського району 2 3 1 5
Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича 2 2 3 6
Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича 1 2 3 7
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука 1 1 6 8
Козівська державна українська гімназія ім. В.Герети 1 1 5 9
Шумський ліцей 1 1 - 10
Тернопільська класична гімназія 1 - 3 11
НВК „Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С.Балея” Тернопільського району 1 - 2 12
Підгаєцька гімназія - 4 3 13
Заліщицька державна гімназія - 2 5 14
Бережанська державна українська гімназія ім. Богдана Лепкого - 2 1 15-16
Лановецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - гімназія» - 2 1 15-16
Бучацька гімназія ім. В.М.Гнатюка - 1 4 17
Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата - 1 2 18-19
Теребовлянська обласна комунальна гімназія-спецшколи-інтернат з поглибленим вивченням іноземна мови і збереженням класів для слабозорих дітей - 1 2 18-19
Ліцей Галицький інституту ім. В.Чорновола м. Тернополя - 1 1 20
Кременецька гімназія - 1 - 21
НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1-гімназія" м. Копичинці Гусятинського району - - 2 22
Бучацький ліцей - - 1 23-25
Підволочиська гімназія імені І.Франка - - 1 23-25
Християнський колегіум ім. Й.Сліпий м. Тернополя - - 1 23-25

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2010-2011 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТУГ 19 18 16
2 ТСШ №29 10 12 15
3 ТСШ №3 10 11 17
4 ТСШ №5 5 6 7
5 ТТЛ 4 - 5
6 ТКГ 3 6 6
7 ТЗОШ №22 3 4 8
8 ТЗОШ №4 3 2 6
9 ТЗОШ №28 3 2 2
10 ТСШ №17 3 1 6
11 ТЗОШ №19 2 7 3
12 ТЗОШ №26 2 5 2
13 ТЗОШ №23 2 3 7
14 Школа-ліцей №13 1 5 9
15 ТЗОШ №16 1 5 7
16 ТЗОШ №12 1 5 1
17 ТСШ №18 1 4 5
18 ТЗОШ №11 1 3 5
19 ТЗОШ №9 1 1 1
20 ЛГІ 1 1 1
21 ТЗОШ №24 1 - 2
22 ТЗОШ №10 - 5 5
23 Школа-ліцей №6 - 3 13
24 ТЗОШ №14 - 3 4
25-26 ТСШ №7 - 3 3
25-26 ТЗОШ №27 - 3 3
27 ТЗОШ №21 - 2 1
28 ТЗОШ №15 - 1 9
29 ТЗОШ №20 - 1 3
30 ТХК - 1 1
31 ТЗОШ №8 - - 4
32 ТЗОШ №2 - - 2
32 ТЗОШ №2 - - 1

Рейтинг навчальних закладів нового типу області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2009-2010 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 19.02.2010 р. № 115)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 7 4 1 1
Галицький інститут ім. В.Чорновола 3 - - 2-3
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 - - 2-3
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 4 5 4
Тернопільський технічний ліцей 2 3 4 5
НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 - гімназія" м. Хоростків Гусятинський район 2 3 - 6-7
Теребовлянська обласна комунальна гімназія-спецшкола-інтернат з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей 2 3 - 6-7
Заліщицька державна гімназія 2 2 4 8
Тернопільська класична гімназія 2 1 1 9
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 5 1 10
Підгаєцька гімназія 1 2 3 11-12
Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича 1 2 3 11-12
Тернопільська обласна комунальна експериментальна комплексна школа мистецтв 1 2 2 13
Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича 1 - 2 14-15
Тернопільський НВК „Школа – ліцей №13” 1 - 2 14-15
НВК „Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С.Балея” Тернопільський район 1 - 1 16
Бучацька гімназія ім. В.М.Гнатюка - 4 3 17
Козівська державна українська гімназія ім. В.Герети - 3 2 18
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука - 3 1 19
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17 з поглибленим вивченням іноземних мов - 2 2 20
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №18 з поглибленим вивченням іноземних мов - 2 - 21
Доброводівський технічний ліцей ім. О.Смакули Збаразький район - 1 2 22-23
НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 гімназія" м. Копичинці Гусятинський район; - 1 2 22-23
Бережанська державна українська гімназія ім. Богдана Лепкого - 1 1 24-26
Підволочиська гімназія ім. І.Франка - 1 1 24-26
Шумський ліцей - 1 1 24-26
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівський район - 1 - 27-28
Тернопільський НВК „Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука” - 1 - 27-28
Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата - - 2 29-30
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов - - 2 29-30
Кременецька гімназія - - 1 31

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2009-2010 н.р. (за версією Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради від 30.12.2009 р. № 438)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТУГ 12 15 15
2 ТСШ №29 12 12 12
3 ТСШ №5 7 4 7
4 ТСШ №5 5 6 7
5 ТСШ №3 6 11 12
6 ТЗОШ №22 4 3 4
7 ТЗОШ №19 3 6 3
8 ТЗОШ №23 3 4 8
9 ТТЛ 2 6 8
10 ТКГ 2 6 3
11 Школа-ліцей №13 2 5 10
12 ТЗОШ №21 2 4 5
13 ТЗОШ №4 2 2 4
14 ТСШ №18 2 1 1
15 ЛГІ 2 1 -
16 ТСШ №17 1 6 3
17 Школа-ліцей №6 1 4 5
18 ТЗОШ №16 1 3 12
19-21 ТЗОШ №10 1 3 4
19-21 ТЗОШ №11 1 3 4
19-21 ТЗОШ №26 1 3 4
22 ТЗОШ №9 1 1 3
23 ТЗОШ №27 1 - 1
24 ТЗОШ №24 - 4 3
25 ТЗОШ №14 - 3 6
26 ТЗОШ №20 - 3 1
27 ТЗОШ №8 - 1 4
28-29 ТЗОШ №2 - 1 2
28-29 ТЗОШ №12 - 1 2
30 ТСШ №7 - - 6
31 ТЗОШ №15 - - 4
32 ТЗОШ №25 - - 1