УЧНІВСЬКИЙ ОЛІМП

УЧНІВСЬКИЙ ОЛІМП

2014-2015
Призери міських предметних олімпіад

І місце

  1. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література
  2. Лущинська Лілія, 3-А – українська мова і література
  3. Король Вікторія, 6-А – французька мова
  4. Махтура Ірина, 5-Б – французька мова
  5. Господарська Соломія, 4-А – французька мова
  6. Бойко Ольга, 6-В – математика
  7. Томчук Євген, 4-А - історія
  8. Романків Вероніка, 5-А – інформатика
  9. Юзик Анастасія, 5-А – географія
  10. Блащак Іван, 7-А – біологія
  11. Сморщок Ростислав, 7-А – екологія
  12. Бойко Ольга, 6-В - екологія
  13. Блащак Іван, 7-А – хімія
  14. Рега Оксана, 5-В – хімія
  15. Савченко Ілля, 3-А - хімія
  16. Вітюк Олександр, 7-А – фізика
  17. Михальчук Михайло, 5-А – фізика
  18. Савченко Ілля, 3-А – фізика
  19. Вітюк Олександр, 7-А – астрономія
  20. Островський Юрій, 7-А – трудове навчання

ІІ місце

  1. Махтура Ірина, 5-Б – українська мова і література
  2. Томчук Євген, 4-А – українська мова і література
  3. Романко Вероніка, 5-А – французька мова
  4. Леник Крістіна, 4-А – французька мова
  5. Вітюк Олександр, 7-А – математика
  6. Борківський Антон, 6-В – математика
  7. Борківський Богдан, 6-В - математика
  8. Гап’юк Остап, 3-Б – математика
  9. Коваленко Роман, 4-А – історія
  10. Царик Володимир, 7-Б – географія
  11. Томчук Євген, 4-А - біологія
  12. Бойко Ольга, 6-В – хімія
  13. Томчук Євген, 4-А – хімія
  14. Касянчук Надія, 3-Б - хімія
  15. Блащак Іван, 7-А – фізика
  16. Борківський Антон, 6-В – фізика
  17. Кузів Олег, 6-В - фізика
  18. Блащак Іван, 7-А – астрономія
  19. Ляпандра Ірина, 6-Б - економіка

ІІІ місце

  1. Ляпандра Ірина, 6-В – українська мова і література
  2. Блащак Іван, 7-А – математика
  3. Романко Вероніка, 5-А – математика
  4. Костецький Володимир, 4-В – математика
  5. Буяк Максим, 6-Б - історія
  6. Блащак Іван, 7-А – інформатика
  7. Пелішко Максим, 4-Б - географія
  8. Пелішко Максим, 4-Б – хімія
  9. Блищак Іван, 7-А - екологія
  10. Чолач Софія, 5-В – фізика
  11. Томчук Євген, 4-А – фізика
  12. Гап’юк Остап, 3-Б – фізика
  13. Журавель Надія, 7-А – астрономія
  14. Борківський Антон, 6-В – астрономія
  15. Борківський Богдан, 6-В – астрономія
  16. Царик Володимир, 7-Б - економіка

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

  1. Махтура Ірина, 5-Б – українська мова і література
  2. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література
  3. Король Вікторія, 6-А – французька мова
  4. Томчук Євген, 4-А – історія
  5. Рега Оксана, 5-В – хімія
  6. Блащак Іван, 7-А – хімія
  7. Блащак Іван, 7-А – біологія
  8. Вітюк Олександр - астрономія

ІІ місце

  1. Романко Вероніка, 5-А – французька мова
  2. Борківський Антон, 6-В – математика
  3. Бойко Ольга, 6-В – математика
  4. Юзик Анастасія, 5-А – географія
  5. Царик Володимир, 7-Б - географія
  6. Бойко Ольга, 6-В – екологія
  7. Вітюк Олександр, 7-А - фізика
  8. Блащак Іван, 7-А - астрономія

 

ІІІ місце

  1. Махтура Ірина, 5-Б – французька мова
  2. Сморщок Ростислав, 7-А – екологія
  3. Борківський Антон, 6-В – фізика
  4. Ляпандра Ірина, 6-Б – економіка
  5. Островський Юрій, 7-А – трудове навчання

Учасники Всеукраїнських олімпіад

  1. Махтура Ірина, 5-Б – українська мова і література
  2. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література
  3. Король Вікторія, 6-А – французька мова
  4. Томчук Євген, 4-А – історія
  5. Царик Володимир, 7-Б - географія
  6. Рега Оксана, 5-В – хімія
  7. Блащак Іван, 7-А – біологія
  8. Вітюк Олександр - астрономія

Призери Всеукраїнських олімпіад

  1. Блащак  Іван, 6-А – біологія (І місце)
  2. Томчук Євген, 4-А – історія (І місце)
  3. Царик Володимир, 7-Б – географія (ІІ місце)
  4. Вітюк Олександр, 7-А – астрономія (ІІІ місце)
  5. Махтура Ірина, 5-Б – українська мова і література (ІІІ місце)

Призери Всеукраїнських олімпіад2013-2014 

  1. Блащак  Іван, 6-А – біологія (І місце)
  2. Болєщук Іван Ростислав, 7-А – французька мова (ІІІ місце)
  3. Вітюк Олександр, 6-А – астрономія (ІІІ місце)

Учасники Всеукраїнських олімпіад

  1. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література
  2. Король Вікторія, 5-В - французька мова
  3. Болєщук Іван Ростислав, 7-А – французька мова
  4. Прокопенко Владислав, 7-А – математика
  5. Цимбалюк Христина, 7-В – правознавство
  6. Рега Оксана, 4-В - хімія
  7. Блащак Іван, 6-А – біологія
  8. Вітюк Олександр, 6-А – астрономія
  9. Блащак Іван, 6-А - інформатика

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

  1. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література
  2. Король Вікторія, 5-В - французька мова
  3. Болєщук Іван Ростислав, 7-А – французька мова
  4. Прокопенко Владислав, 7-А – математика
  5. Цимбалюк Христина, 7-В – правознавство
  6. Блащак Іван, 6-А – біологія
  7. Рега Оксана, 4-В – хімія
  8. Блащак Іван, 6-А – хімія
  9. Блащак Іван, 6-А – астрономія
  10. Прокопенко Владислав, 7-А – астрономія

ІІ місце

  1. Теребецька Аліна, 6-А – українська мова і література
  2. Блащак Іван, 6-А – математика
  3. Болєщук Іван Ростислав, 7-А - хімія
  4. Прокопенко Владислав, 7-А – фізика
  5. Вітюк Олександр, 6-А – астрономія
  6. Блащак Іван, 6-А - інформатика

ІІІ місце

  1. Дяків Андрій,7-А – історія
  2. Брик Анастасія, 7-В - економіка
  3. Борківський Антон, 5-Б – фізика
  4. Блащак Іван, 6-А – фізика
  5. Заскоцька Ірина, 7-В – педагогіка і психологія

Призери міських предметних олімпіад

І місце

  1. Типило Ольга, 6-А – українська мова і література

2.  Махтура Ірина, 4-Б – французька мова

3.  Болєщук Іван Ростислав, 7-А – французька мова

4.  Дяків Андрій, 7-А – історія

5.  Бобрик Юрій, 6-А - правознавство

6.  Рега Оксана, 4-В - хімія

7.  Блащак Іван, 6-А – хімія

8.  Блащак Іван, 6-А – біологія

9.  Блащак Іван, 6-А – фізика

10.  Прокопенко Владислав, 7-А - фізика

11.  Блащак Іван, 6-А – астрономія

12.  Прокопенко Владислав, 7-А – астрономія

13.  Блащак Іван, 6-А – інформатика

14.  Заскоцька Ірина, 7-В – педагогіка і психологія

15.  Островський Юрій, 6-А – трудове навчання

ІІ місце

  1. Махтура Ірина, 4-Б – українська мова і література
  2. Ляпандра Ірина, 5-Б – українська мова і література

3.  Теребецька Аліна, 6-А – українська мова і література

4.  Бойко Ольга, 5-Б – математика

5.  Блащак Іван, 6-А – математика

6.  Прокопенко Владислав, 7-А - математика

7.  Черкас Аліна, 7-Б - англійська мова

8.  Король Вікторія, 5-В – французька мова

9.  Буяк Максим,  5-Б – історія

10.  Бобрик Юрій, 6-А – історія

11.  Цимбалюк Христина, 7-В – правознавство

12.  Прокопенко Владислав, 7-А – екологія

13.  Пелішко Максим, 3-Б - фізика

14.  Костецький Володимир,  3-В – фізика

15.  Борківський Антон, 5-Б – фізика

16.  Вітюк Олександр, 6-А – астрономія

17.  Журавель Надія, 6-А – хімія

18.  Болєщук Іван Ростислав, 7-А – хімія

19.  Брик Анастасія, 7-В – хімія

20.  Царик Володимир, 6-В – економіка

21.  Брик Анастасія, 7-В - економіка

22.  Оссовська Тетяна, 4-Б – трудове навчання

23.  Лесів Леся, 5-В – трудове навчання

ІІІ місце

  1. Когут Оксана, 7-Б – українська мова і література
  2. Гап’юк Остап, 2-Б – математика
  3. Романко Вероніка, 4-А – математика
  4. Чолач Софія, 4-В – англійська мова
  5. Романко Вероніка, 4-А – французька мова
  6. Типило Ольга, 6-А – французька мова
  7. Буяк Максим, 5-Б – правознавство
  8. Кашуба Михайло, 7-В - правознавство
  9. Юзик Анастасія, 4-А – географія
  10. Кашуба Михайло, 7-В - географія
  11. Брик Анастасія, 7-В – біологія
  12. Томчук Євген, 3-А – фізика
  13. Михальчук Михайло, 4-А – фізика
  14. Таванець Назарій, 5-В – фізика
  15. Блащак Іван, 6-А - фізика
  16. Журавель Надія, 6-А – астрономія
  17. Голянич Віктор, 6-А - хімія
  18. Космина Андрій, 6-А – інформаційні технології
  19. Міщак Юлія, 7-Б – педагогіка і психологія
  20. Бойко Соломія, 4-Б – образотворче мистецтво

2012-2013 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

1 Михтура Ірина 3(7)-Б українська мова і література
2 Типило Ольга 5(9)-А українська мова і література
3 Щигельський Володимир 4(8)-В математика
4 Журавель Надія 5(9)-Б математика
5 Прокопенко Владислав 6(10)-А математика
6 Стецик Олексій 7(11)-А математика
7 Король Вікторія 4(8)-В французька мова
8 Болєщук Іван 6(10)-А французька мова
9 Скоренька Христина 7(11)-Б французька мова
10 Кашуба Михайло 6(10)-В географія
11 Блащак Іван 5(9)-А біологія
12 Кашуба Михайло 6(10)-В астрономія
13 Буката Андрій 7(11)-А астрономія
14 Космина Андрій 5(9)-А інформаційні технології
15 Шимків Софія 4(8)-В трудове навчання

ІІ місце

1 Шимків Софія 4(8)-В українська мова і література
2 Теребецька Аліна 5(9)-А українська мова і література
3 Когут Оксана 6(10)-Б українська мова і література
4 Блащак Іван 5(9)-А математика
5 Ангел Наталія 6(10)-Б англійська мова
6 Колос Ірина 7(11)-Б англійська мова
7 Бабій Вікторія 4(8)-В французька мова
8 Бобрик Юрій 5(9)-А історія
9 Бобрик Юрій 5(9)-А правознавство
10 Кашуба Михайло 6(10)-В правознавство
11 Ваврик Петро 7(11)-А правознавство
12 Таванець Назар 4(8)-В біологія
13 Яворська Анастасія 7(11)-А екологія
14 Стецик Олексій 7(11)-А фізика
15 Стецик Олексій 7(11)-А астрономія
16 Рега Оксана 3(7)-В хімія
17 Щигельський Володимир 4(8)-В хімія
18 Блащак Іван 5(9)-А хімія
19 Болєщук Іван-Ростислав 6(10)-А хімія
20 Бирка Андрій 7(11)-А хімія
21 Брик Анастасія 6(10)-В економіка
22 Бобелюк Марта 7(11)-А педагогіка та психологія
23 Стецик Олексій 7(11)-А інформатика
24 Метафор Ольга 4(8)-А трудове навчання

ІІІ місце

1 Яворська Анастасія 7(11)-А українська мова і література
2 Костецький Владислав 2(6)-В математика
3 Михальчук Михайло 3(7)-А математика
4 Голянич Віктор 5(9)-А англійська мова
5 Типило Ольга 5(9)-А французька мова
6 Дяків Андрій 6(10)-А історія
7 Твердохліб Оксана 7(11)-А правознавство
8 Шимків Софія 4(8)-В географі
9 Дрозд Микола 6(10)-А біологія
10 Вітюк Олександр 5(9)-А фізика
11 Прокопенко Владислав 6(10)-В фізика
12 Ваврик Петро 7(11)-А фізика
13 Міщак Юлія 6(10)-Б педагогіка та психологія
14 Тригубець Богдан 6(10)-А інформатика
15 Бай Катерина 5(9)-Б трудове навчання
16 Островський Юрій 5(9)-А трудове навчання

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Типило Ольга 5(9)-А українська мова і література
2 Прокопенко Владислав 6(10)-А математика
3 Стецик Олексій 7(11)-А математика
4 Болєщук Іван-Ростислав 6(10)-А французька мова
5 Скоренька Христина 7(11)-Б французька мова
6 Блащак Іван 5(9)-А біологія
7 Кашуба Михайло 6(10)-В астрономія
8 Стецик Олексій 7(11)-А астрономія

ІІ місце

1 Блащак Іван 5(9)-А математика
2 Типило Ольга 5(9)-А французька мова
3 правознавство 7(11)-А математика
4 Стецик Олексій 7(11)-А фізика
5 Бирка Андрій 7(11)-А хімія
6 Космина Андрій 5(9)-А інформаційні технології

ІІІ місце

1 Щигельський Володимир 4(8)-В математика
2 Ангел Наталія 6(10)-Б англійська мова
3 Кашуба Михайло 6(10)-В правознавство
4 Кашуба Михайло 6(10)-В географія
5 Брик Анастасія 6(10)-В економіка
6 Блащак Іван 5(9)-А хімія
7 Стецик Олексій 7(11)-А інформатика
8 Бобелюк Марта 7(11)-А педагогіка та психологія

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Типило Ольга 5(9)-А українська мова і література
2 Прокопенко Владислав 6(10)-А математика
3 Стецик Олексій 7(11)-А математика
4 Болєщук Іван-Ростислав 6(10)-А французька мова
5 Скоренька Христина 7(11)-Б французька мова
6 Блащак Іван 5(9)-А біологія/td>
7 Кашуба Михайло 6(10)-В астрономія

Призери Всеукраїнських предматних олімпіад

1 Блащак Іван 5(9)-А біологія
2 Стецик Олексій 7(11)-А математика/td>
3 Болєщук Іван-Ростислав 6(10)-А французька мова

 

2011-2012 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

 

1 Теребецька Аліна 4(8)-А українська мова
2 Гаврилюк Галина 7(11)-А українська мова
3 Блащак Іван 4(8)-А математика
4 Стецик Олексій 6(10)-А математика
5 Гаврилюк Галина 7(11)-А математика
6 Михальчук Андрій 7(11)-А англійська мова
7 Блащак Іван 4(8)-А біологія
8 Михальчук Андрій 7(11)-А інформаційні технології
9 Блащак Іван 4(8)-А фізика
10 Кіндзерський Олександр 7(11)-А фізика
11 Ангел Наталія 5(9)-Б англійська мова
12 Теребус Юлія 7(11)-В трудове навчання
13 Спільник Христина 6(10)-Б астрономія
14 Репіховська Анастасія 7(11)-Б педагогіка та психологія
15 Кашуба Михайло 5(9)-Б правознавство
16 Твердохліб Оксана 6(10)-А правознавство

ІІ місце

1 Спільник Христина 6(10)-Б українська мова і література
2 Кіндзерський Олександр 7(11)-А математика
3 Дрозд Микола 5(9)-В біологія
4 Стецик Олексій 6(10)-А інформатика
5 Кіндзерський Олександр 7(11)-А інформатика
6 Дідич Вікторія 7(11)-В англійська мова
7 Михальчук Андрій 7(11)-А фізика
8 Бобрик Юрій 4(8)-А історія
9 Типило Ольга 4(8)-А французька мова
10 Болєщук Іван-Ростислав 5(9)-А французька мова
11 Рудик Світлана 7(11)-Б французька мова
12 Ваврик Петро 6(10)-А правознавство
13 Рудик Світлана 7(11)-Б правознавство
14 Островський Юрій 4(8)-А трудове навчання
15 Бирка Андрій 6(10)-А трудове навчання
16 Бенькалович Мар'яна 4(8)-Б трудове навчання
17 Брик Анастасія 5(9)-А основи економіки
18 Гаврилюк Галина 7(11)-А основи економіки

ІІІ місце

1 Когут Оксана 5(9)-Б українська мова
2 Болєщук Іван-Ростислав 5(9)-А хімія
3 Стецюк Олексій 6(10)-А хімія
4 Гаврилюк Галин 7(11)-А хімія
5 Болєщук Іван-Ростислав 5(9)-А математика
6 Тригубець Богдан 5(9)-А інформатика
7 Дзіковський Іван 7(11)-А інформатика
8 Дворянська Анна 4(8)-А біологія
9 Зуляк Олена 7(11)-В біологія
10 Пакон Ольга 6(10)-А екологія
11 Зварич Роман 6(10)-А історія
12 Вахрів Максим 7(11)-В історія
13 Спільник Христина 6(10)-Б французька мова
14 Кіндзерський Олександр 7(11)-А трудове навчання

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Гаврилюк Галина 7(11)-А українська мова і література
2 Стецик Олексій 6(10)-А математика
3 Михальчук Андрій 7(11)-А основи економіки
4 Блащак Іван 4(8)-А біологія
5 Кіндзерський Олександр 7(11)-А фізика
6 Михальчук Андрій 7(11)-А інформаційні технології
7 Болєщук Іван-Ростислав 5(9)-А французька мова
8 Репіховська Анастасія 7(11)-Б педагогіка і психологія
9 Теребус Юлія 7(11)-В трудове навчання

ІІ місце

1 Блащак Іван 4(8)-А математика
2 Гаврилюк Галина 7(11)-А математика
3 Кіндзерський Олександр 7(11)-А математика
4 Рудик Світлана 7(11)-Б основи правознавства
5 Блащак Іван 4(8)-А фізика
6 Спільник Христинa 6(10)-Б астрономія
7 Стецик Олексій 6(10)-А інформатика
8 Кіндзерський Олександр 7(11)-А інформатика
9 Ангел Наталія 5(9)-Б англійська мова
10 Дідич Вікторія 7(11)-В англійська мова
11 Рудик Світлана 7(11)-Б французька мова

ІІІ місце

1 Теребецька Аліна 4(8)-A українська мова і література
2 Спільник Христина 6(10)-Б українська мова і література
3 Кашуба Михайло 5(9)-В основи правознавства
4 Дрозд Микола 5(9)-В біологія

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Гаврилюк Галина 7(11)-А українська мова і література
2 Болєщук Іван-Ростислав 4(8)-А французька мова
3 Стецик Олексій 6(10)-А математика
4 Блащак Іван 4(8)-А біологія
5 Михальчук Андрій 7(11)-А економіка
6 Теребус Юлія 7(11)-B трудове навчання
7 Репіховська Анастасія 7(11)-Б педагогіка та психологія
8 Кіндзерський Олександр 7(11)-А фізика
9 Михальчук Андрій 7(11)-А інформаційні технології

Призери Всеукраїнських предматних олімпіад

1 Блащак Іван 4(8)-А біологія

 

2010-2011 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

 

1 Гаврилюк Галина 6(10)-А українська мова
2 Кіндзерський Олександр 6(10)-А математика
3 Кашуба Михайло 4(8)-В географія
4 Царик Надія 7(11)-А географія
5 Пакон Ольга 5(9)-А біологія
6 Дзіковський Іван 6(10)-А інформатика
7 Приведа Наталія 7(11)-А інформатика
8 Теребус Юлія 6(10)-В трудове навчання
9 Шмир Марія 7(11)-Б трудове навчання
10 Кіндзерський Олександр 6(10)-А фізика
11 Мазнов Павло 7(11)-А фізика
12 Ангел Наталія 4(8)-Б англійська мова
13 Болєщук Іван-Ростислав 4(8)-А французька мова
14 Бобак Галина 7(11)-А французька мова
15 Зварич Роман 5(9)-Б історія
16 Твердохліб Оксана 5(9)-Б правознавство
17 Гаврилюк Галина 6(10)-А хімія
18 Михальчук Андрій 6(10)-В основи економіки
19 Царик Надія 7(11)-А основи економіки

ІІ місце

1 Блащак Іван 3(7)-А математика
2 Стецик Олексійа 5(9)-В математика
3 Гаврилюк Галина 6(10)-А математика
4 Мазнов Павло 7(11)-А математика
5 Стецик Олексій 5(9)-В інформатика
6 Кіндзерський Олександр 6(10)-А інформатика
7 Блащак Іван 3(7)-А фізика
8 Михальчук Андрій 6(10)-В фізика
9 Вовк Василь 4(8)-А історія
10 Перенчук Максим 7(11)-А правознавство
11 Мартинюк Ілля 4(8)-А хімія
12 Мазнов Павло 7(11)-А хімія
13 Дрозд Микола 4(8)-В біологія
14 Дідич Вікторія 6(10)-В англійська мова
15 Мендюк Наталія 4(8)-В трудове навчання
16 Кручова Ірина 5(9)-А трудове навчання
17 Худяк Христина 5(9)-А образотворче мистецтво
18 Рудик Світлана 6(10)-Б астрономія

ІІІ місце

1 Рудик Світлана 6(10)-А українська мова
2 Царик Надія 7(11)-А українська мова
3 Болєщук Іван-Ростислав 4(8)-А математика
4 Ковальчук Максим 7(11)-Б фізика
5 Стецик Олексій 5(9)-В хімія
6 Чарківський Тарас 7(11)-А біологія
7 Ваврик Петро 5(9)-А правознавство
8 Рудик Світлана 6(10)-Б правознавство
9 Завойська Оксана 7(11)-Б правознавство
10 Чарківський Тарас 7(11)-А англійська мова
11 Спільник Христина 5(9)-Б французька мова
12 Скоренька Христина 6(10)-Б французька мова
13 Денисюк Ірина 7(11)-А французька мова
14 Скаржицький Віталій 4(8)-В трудове навчання
15 Бирка Андрій 5(9)-В трудове навчання
16 Гайда Ольга 7(11)-А екологія

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Гаврилюк Галина 6(10)-А українська мова
2 Дідич Вікторія 6(10)-В англійська мова
3 Бобак Галина 7(11)-А французька мова
4 Стецик Олексій 4(8)-В математика
5 Царик Надія 7(11)-А географія
6 Михальчук Андрій 6(10)-В економіка
7 Царик Надія 7(11)-А економіка
8 Кіндзерський Олександр 6(10)-А фізика
9 Теребус Юлія 6(10)-В трудове навчання

ІІ місце

1 Кіндзерський Олександр 6(10)-А українська мова
2 Гаврилюк Галина 6(10)-А французька мова
3 Мазнов Павло 7(11)-А фізика
4 Гаврилюк Галина 6(10)-А українська мова
5 Мазнов Павло 7(11)-А українська мова

ІІІ місце

1 Дрозд Микола 4(8)-В хімія
2 Пакон Ольга 5(9)-А хімія
3 Кручова Ірина 5(9)-А хімія

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Гаврилюк Галина 6(10)-А українська мова і література
2 Дідич Вікторія 6(10)-В англійська мова
3 Бобак Галина 7(11)-А французька мова
4 Стецик Олексій 5(9)-В математика
5 Кіндзерський Олександр 6(10)-А фізика
6 Царик Надія 7(11)-А географія
7 Михальчук Андрій 6(10)-В основи економіки
8 Теребус Юлія 6(10)-В трудове навчання

Призери Всеукраїнських предматних олімпіад

1 Гаврилюк Галина 6(10)-А українська мова і література
2 Бобак Галина 7(11)-А французька мова
3 Михальчук Андрій 6(10)-В основи економіки
4 Царик Надія 7(11)-А географія

 

2009-2010 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

 

1 Стецик Олексій 4(8)-В математика
2 Гаврилюк Галина 5(9)-В математика
3 Дзіковський Іван 5(9)-А інформатика
4 Царик Надія 6(10)-А географія
5 Михальчук Андрій 5(9)-В основи економіки
6 Царик Надія 6(10)-А основи економіки
7 Вовчишин Володимир 6(10)-Б фізика
8 Теребус Юлія 5(9)-Б трудове навчання
9 Спільник Христина 4(8)-Б французька мова
10 Бобак Галина 6(10)-А французька мова
11 Гаврилюк Галина 5(9)-В правознавство
12 Мазнов Павло 6(10)-А правознавство

ІІ місце

1 Спільник Христина 4(8)-Б українська мова
2 Гаврилюк Галина 5(9)-В українська мова
3 Голянчик Віктор 2(6)-А математика
4 Приведа Наталія 6(10)-А інформатика
5 Юрків Павло 7(11)-А інформатика
6 Стецик Олексій 4(8)-В фізика
7 Яворська Анастасія 4(8)-Б англійська мова
8 Чарківський Тарас 6(10)-А англійська мова
9 Спільник Христина 4(8)-Б історія
10 Шмир Марія 5(9)-Б правознавство
11 Завойська Оксана 5(9)-Б правознавство
12 Савчишин Валентина 7(11)-Б правознавство
13 Кашуба Михайло 3(7)-А географія
14 Завойська Оксана 6(10)-Б географія
15 Савчишин Валентина 7(11)-Б географія

ІІІ місце

1 Яворська Анастасія 4(8)-Б українська мова
2 Царик Надія 6(10)-А математика
3 Карабін Дмитро 7(11)-А інформатика
4 Ажнюк Галина 6(10)-А фізика
5 Савчишин Валентина 7(11)-Б географія
6 Стецик Олексій 4(8)-В хімія
7 Шульгай Анна 7(11)-А хімія
8 Мазнов Павло 6(10)-А біологія
9 Наумов Віталій 5(9)-В історія
10 Мартиш Ольга 5(9)-В правознавство
11 Митник Уляна 7(11)-А правознавство
12 Явнич Вадим 7(11)-А англійська мова
13 Скоренька Христина 4(8)-Б французька мова
14 Денисюк Ірина 6(10)-А французька мова
15 Худяк Христина 4(8)-Б образотворче мистецтво

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Бобак Галина 6(10)-А французька мова
2 Стецик Олексій 4(8)-В математика
3 Гаврилюк Галина 5(9)-В математика
4 Царик Надія 6(10)-А географія
5 Михальчук Андрій 5(9)-В економіка
6 Дзіковський Іван 5(9)-А інформатика
7 Теребус Юлія 5(9)-Б трудове навчання

ІІ місце

1 Спільник Христина 4(8)-Б українська мова
2 Денисюк Ірина 6(10)-А французька мова
3 Вовчишин Володимир 6(10)-Б фізика
4 Гаврилюк Галина 4(8)-В українська мова

ІІІ місце

1 Гаврилюк Галина 5(9)-В хімія

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Гаврилюк Галина 5(9)-В українська мова і література
2 Бобак Галина 6(10)-А французька мова
3 Стецик Олексій 4(8)-В математика
4 Царик Надія 6(10)-А географія
5 Михальчук Андрій 5(9)-В основи економіки
6 Дзіковський Іван 5(9)-А основи інформатики та обислювальної техніки
7 Теребус Юлія 5(9)-Б трудове навчання

Призери Всеукраїнських предматних олімпіад

1 Стецик Олексій 4(8)-В математика
2 Царик Надія 6(10)-А географія
3 Михальчук Андрій 5(9)-В основи економіки

 

2008-2009 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

 

1 Гаврилюк Галина 4(8)-В українська мова
2 Коруна Оксана 5(9)-В українська мова
3 Стецик Олексій 3(7)-В математика
4 Гаврилюк Галина 4(8)-В математика
5 Стульківська Ольга 7(11)-А математика
6 Вовчишин Володимир 5(9)-Б фізика
7 Михальчук Андрій 4(8)-В французька мова
8 Бобак Галина 5(9)-А французька мова
9 Царик Надія 5(9)-А географія
10 Шмир Марія 4(8)-Б трудове навчання

ІІ місце

1 Спільник Христина 3(7)-Б українська мова
2 Стульківська Ольга 7(11)-А українська мова
3 Михальчук Андрій 4(8)-В математика
4 Стецик Олексій 3(7)-В фізика
5 Ажнюк Галина 5(9)-А фізика
6 Іванов Олександр 6(10)-А фізика
7 Стульківська Ольга 7(11)-А фізика
8 Мазнов Павло 5(9)-А історія
9 Вельган Марина 7(11)-А історія
10 Савчишин Валентина 6(10)-Б правознавство
11 Сабат Зоряна 7(11)-Б хімія
12 Малярчук Вадим 7(11)-Б англійська мова
13 Кіндзерський Олександр 4(8)-В французька мова
14 7(11)-А образотворче мистецтво

ІІІ місце

1 Митник Уляна 6(10)-А українська мова
2 Болєщук Іван-Ростислав 2(6)-А математика
3 Юрків Павло 6(10)-А основи інформатики
4 Харковий Андрій 7(11)-Б основи інформатики
5 Завойовська Оксана 5(9)-Б географія
6 Янюк Іван 7(11)-Б географія
7 Мазнов Павло 5(9)-А біологія
8 Наумов Віталій 4(8)-В історія
9 Митник Уляна 6(10)-А історія
10 Завойовська Оксана 5(9)-Б правознавство
11 Сабат Зоряна 7(11)-Б правознавство
12 Чарківський Тарас 5(9)-А англійська мова
13 Явнич Вадим 6(10)-А англійська мова
14 Прохоцький Андрій 7(11)-Б французька мова
15 Бордун Оксана 6(10)-В образотворче мистецтво

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Гаврилюк Галина 4(8)-В математика
2 Стульківська Ольга 7(11)-А математика
3 Бобак Галина 5(9)-А фізика
4 Царик Надія 5(9)-А французька мова
5 Малярчук Вадим 5(9)-А географія

ІІ місце

1 Коруна Оксана 5(9)-В французька мова
2 Коруна Оксана 5(9)-В українська мова і література

ІІІ місце

1 Гаврилюк Галина 4(8)-В українська мова і література
2 Стульківська Ольга 7(11)-А фізика
3 Малярчук Вадим 7(11)-Б англійська мова

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Бобак Галина 5(9)-А французька мова
2 Гаврилюк Галина 4(8)-В математика
3 Стульківська Галина 7(11)-А фізика
4 Ажнюк Галина 5(9)-А фізика
5 Царик Надія 5(9)-А географія

 

2007-2008 н.р. Призери міських предметних олімпіад

І місце

 

1 Василів Євген 4(8)-Б фізика
2 Палагнюк Наталя 6(10)-В фізика
3 Гороховський Андрій 7(11)-А географія
4 Гороховський Андрій 7(11)-А історія
5 Янюк Іван 6(10)-Б географія
6 Царик Надія 4(8)-А географія
7 Стульківська Ольга 6(10)-А математика
8 Карабін Леся 7(11)-Б основи економіки
9 Карабін Леся 7(11)-Б математика
10 Вельган Марина 6(10)-А історія
11 Сабат Зоряна 6(10)-Б основи правознавства
12 Козубський Роман 7(11)-А інформатика

ІІ місце

1 Дячук Ольга 7(11)-А основи правознавства
2 Савчишин Валентина 5(9)-Б основи правознавства
3 Савчишин Валентина 5(9)-Б географія
4 Гаврилюк Галина 3(7)-В математика
5 Гаврилюк Галина 3(7)-В географія
6 Болюх Христина 7(11)-Б українська мова і література
7 Малярчук Вадим 6(10)-Б англійська мова
8 Мазнов Павло 4(8)-А хімія
9 Мазнов Павло 4(8)-А біологія
10 Мазнов Павло 4(8)-А фізика
11 Жичковська Олеся 6(10)-А географія
12 Завойовська Оксана 4(8)-Б географія
13 Карабін Леся 7(11)-Б фізика
14 Гороховський Андрій 7(11)-А біологія

ІІІ місце

1 Баран Тарас 3(7)-В фізика
2 Савчишин Валентина 5(9)-Б основи економіки
3 Дячук Ольга 7(11)-А українська мова і література
4 Цизорик Василь 7(11)-В фізика
5 Кіндзерський Олександр 3(7)-В математика
6 Карташова Юлія 6(10)-А образотворче мистецтво
7 Пилипчук Маргарита 5(9)-В образотворче мистецтво
8 Левченко Христина 7(11)-Б англійська мова

Призери обласних предметних олімпіад

І місце

1 Гаврилюк Галина 3(7)-В математика
2 Малярчук Вадим 6(10)-Б англійська мова

ІІ місце

1 Василів Євген 4(8)-Б фізика
2 Гороховський Андрій 7(11)-А географія
3 Карабін Леся 7(11)-Б математика
4 Карабін Леся 7(11)-Б основи економіки
5 Козубський Роман 7(11)-А інформатика
6 Стульківська Ольга 6(10)-А математика
7 Царик Надія 4(8)-А географія

ІІІ місце

1 Болюх Христина 7(11)-Б українська мова і література
2 Палагнюк Наталія 6(10)-В фізика

Учасники Всеукраїнських предметних олімпіад

1 Козубський Роман 7(11)-А інформатика
2 Малярчук Вадим 6(10)-Б англійська мова
3 Стульківська Ольга 6(10)-A математика